Wyjazdy wakacyjne dla młodzieży

Szukasz obozu letniego nad morzem albo innego wyjazdu na wakacje dla swojej pociechy? W takim razie zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, która za każdym razem jest nieco inna, ale zawsze gwarantuje świetną zabawę oraz możliwości rozwijania umiejętności w wolnym od szkoły czasie! Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu różnorodnych form wypoczynku dla młodzieży i dzieci – wiemy, jak przekonać podopiecznych do podejmowania różnych aktywności zamiast bezczynnego siedzenia z telefonem. Sprawdź, jakie wakacyjne wyjazdy proponujemy w tym roku!


Aktywny wypoczynek dla dzieci oraz młodzieży

Nasze wakacyjne wyjazdy dla młodzieży oraz dzieci to propozycje zarówno dla osób aktywnych na co dzień, jak i tych, które zazwyczaj raczej unikają sportu. Uczestnicy obozów uczą się pracy w grupie, wzajemnej pomocy, a także zdrowej rywalizacji. Naturalnie nawiązują się między nimi przyjaźnie, a codzienne przebywanie na świeżym powietrzu w połączeniu z odpowiednią ilością snu i prawidłowym odżywianiem poprawia samopoczucie. Oznacza to, że wybranie się na letni obóz sportowy to świetna okazja nie tylko do rozwijania swoich umiejętności, ale też naładowania baterii przed kolejnym rokiem szkolnym!


Obóz letni nad morzem, a także inne wyjazdy wakacyjne dla młodzieży

Nasze propozycje wakacyjnych wyjazdów dla młodzieży oraz dzieci obejmują obozy:

  • żeglarskie, które kierowane są do osób w wieku od dziesięciu do osiemnastu lat i odbywają się na Mazurach, gdzie uczestnicy uczą się podczas podróży m.in. podstaw pływania jachtem,
  • sportowo-rowerowe – zwykle jest to obóz letni nad polskim morzem, w jakim mogą uczestniczyć osoby między siódmym a szesnastym rokiem życia, obejmujący szeroki katalog aktywności (na szczególne wyróżnienie zasługuje tu jazda rowerem, a także surfing).

W ofercie mamy również rejs dla starszych nastolatków (przedział 15-19 lat) po Bałtyku. Zachęcamy do zapisów na nasze wakacyjne turnusy!


Aktywny obóz letni nad morzem - frajda dla dzieci i młodzieży

Aktywne wakacje, jakie większość z nas zna z dzieciństwa, nie są już tak oczywiste dla współczesnej młodzieży i dzieci. Obecnie większość z nich woli spędzać czas przed telefonem czy komputerem. Pora to zmienić, bo ruch to zdrowie i najlepsza profilaktyka chorób. Dlatego tez proponujemy pełne pozytywnych wrażeń letnie obozy nad morzem. Dzięki naszym wakacyjnym wyjazdom Twoja pociecha zdobędzie nowe znajomości, odkryje piękno bałtyckich plaż i spędzi czas na przyjemnych aktywnościach. Dodatkowo - zapewnimy jej solidną porcję snu i zdrowe posiłki, dzięki którym zregeneruje siły oraz zadba o swoje samopoczucie.


Wyjazdy wakacyjne dla młodzieży starszej i młodszej

Niezależnie od tego, czy jesteś rodzicem lub opiekunem 7-latka, czy masz w domu nastolatka, który za chwilę stanie się dorosły, w naszej ofercie znajdziesz propozycje na aktywne spędzenie wakacji dla każdego z nich. Mamy zarówno wyjazdy rowerowe, jak i pełne przygód obozy żeglarskie, podczas których uczestnicy będą mogli podziwiać Krainę Wielkich Jezior Mazurskich i zdobędą podstawy pływania jachtem. Dla młodszych dzieci proponujemy natomiast wspomniane już letnie obozy nad morzem z różnorodnymi wakacyjnymi aktywnościami zarówno na lądzie, jak i w wodzie.


Dlaczego aktywność fizyczna jest tak ważna?

Ruch, zwłaszcza ten na świeżym powietrzu poprawia krążenie i samopoczucie, a także - pozwala spalić nadmierne kilokalorie, jakie przyjmujemy z pożywieniem. Dodatkowo - jest świetną okazją do zabawy oraz nawiązywania nowych znajomości. Dzieci z natury lubią się ruszać - nawet, jeśli o tym nie wiedzą. Obóz sportowy to idealny pomysł na spędzenie letnich wakacji, kiedy dni są ciepłe i długie, a wczesny świt i późny wieczór umożliwią spędzenie na dworze mnóstwa godzin. Również w tym czasie łatwo zadbać o zdrową zbilansowaną dietę. Aktywny obóz letni nad morzem to okazja do zadbania o zdrowie, która na pewno zaprocentuje lepszą odpornością jesienią i zimą. Zapraszamy!

03.08
-
10.08 2024
Obóz żeglarski - Zalew Wiślany 2024

Wolne Miejsca
Po blisko 6 latach organizacji rejsów żeglarskich na Mazurach, doszliśmy do wniosku, że nadszedł czas na poszukiwanie nowego kierunku naszych podróży, skoncentrowanego na propagowaniu żeglarstwa wśród dzieci i młodzieży.

Zrodziła się w nas myśl, że mazurskie szlaki stają się zbyt zatłoczone i zbyt hałaśliwe. W trakcie każdego rejsu zauważamy zachowania żeglarzy, które odbiegają od obowiązującej etykiety, co pobudziło naszą chęć odkrycia nowych obszarów i sprawdzenia umiejętności w nieco innych warunkach. Chcemy doświadczyć radości długohalsowej żeglugi, a jednocześnie, pomimo braku doświadczenia w samodzielnym pływaniu po morzu, wybór kieruje się w stronę Zalewu Wiślanego, nazywanego "przedsionkiem morza". Tutaj planujemy rozwijać umiejętności charakterystyczne dla żeglugi morskiej oraz rozpocząć naukę nawigacji, korzystając z bogatych możliwości akwenu, który pozwala doskonalić nawigację posługując się znakami morskimi.

Staniemy w obliczu prawdziwie morskich oznaczeń portów, a uczestnicy będą nawigować przy użyciu pław, stawów, świateł. Mimo rozmaitości krajobrazu akwenu, brzeg Zalewu jest niemal zawsze widoczny, a średnia głębokość wynosi 2,80 metra.

Podczas rejsu będziemy mieć okazję żeglować po rzekach, łączących Zalew Wiślany z Wisłą, a przy korzystnych warunkach pogodowych planujemy przepłynąć przez kanał i dotrzeć na wody Zatoki Gdańskiej.

Obóz żeglarski to prawdziwa przygoda, połączona z nauką samodzielności w otoczeniu malowniczej przyrody. Uczestnicy spędzą tydzień na jachtach Antila 27, specjalnie przygotowanych do żeglugi po akwenie zalewu oraz Zatoki Gdańskiej. Pod bacznym okiem doświadczonych sterników, każdy dzień będzie okazją do zdobywania wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu prowadzenia jachtu na żaglach oraz silniku. Uczestnicy samodzielnie przygotują posiłki, utrzymają porządek na jachcie i dbać będą o jego czystość.

Trasa rejsu zaplanowana jest z portu Tolkmicko, obejmując porty takie jak Krynica Morska, Kąty Rybackie, Flonbork, a w sprzyjających warunkach atmosferycznych, wypłyniemy na wody Zatoki Gdańskiej.
 
 Sprawdź szczegóły
22.06
-
29.06 2024
Rejs młodzieżowy po Bałtyku 2024

Brak wolnych miejsc
Młodzieżowy rejs po Bałtyku jest przeznaczony dla młodych żeglarzy w wieku od 14 do 19 roku życia. Siedmiodniowa przygoda na morskim jachcie to możliwość podniesienia własnej wiedzy oraz swoich umiejętności żeglarskich. 

Młodzież pływa pod okiem wykfalifikowanych sterników morskich, instruktorów żeglarstwa oraz kapitanów jachtowych posiadających doświadczenie zdobyte na wodach Bałtyku, Morza Północnego. Kapitanowie prowadzili rejsy na polskich żaglowcach: Zawisza Czarny, Burchard. 

Bałtycka przygoda to możliwość sprawdzenia swoich żeglarskich umiejętności zdobytych na rejsach na Mazurach, kursach na patent żeglarza jachtowego. Jego uczestnicy będą mogli uczyć się nawigacji na przyrządach elektronicznych, mapach papierowych, praktycznie rozpoznawać statki w porze nocnej. 

Nasza propozycja jest przygotowana ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo uczestników, komfort jachtu, wypoczynek jego uczestników i możliwość zobaczenia atrakcji znajdujących się na trasie rejsu. 

Uczestnicy otrzymają opinie która jest niezbędna przy ubieganiu się o patent sternika morskiego.
Sprawdź szczegóły
01.07
-
11.07 2024
Obóz rowerowo-sportowy w Dźwirzynie 2024

Brak wolnych miejsc
Brak wolnych miejsc!!!

Jeśli chcesz wpisać sie na listę rezrewową porosimy o kontak telefoniczny.

Obóz rowerowo-sportowy w Dźwirzynie to aktywnie spędzony czas nad morzem Bałtyckim. Czas wypełniony wieloma aktracjami w miejscowości z bardzo dobrą bazą sportową i rekreacyjną, bogatą infrastrukturą rowerową. Dźwirzyno to miejsce dające doskonałą możliwość zacząć swoją przygodę z windsurfingiem na wodach jeziora Resko.

Zapraszamy do udziału wszystkie dzieciaki w wieku od lat 7 do 16

W programie gry i zabawy, zajęcia z zespołowych gier sportowych na sali gimnastycznej, zajęcia z crossminton, wycieczki rowerowe, zajęcia z zakresu kajakarstwa, pływania na supach, zajęcia rekreacyjne na wodzie z wykorzystaniem motorówki, pływanie na żaglówkach typu Omega, dla dzieci uprawiających tą dyscypline zajęcia treningowe judo.


Sprawdź szczegóły
Projekt i realizacja: HighFiveStudio
Strona kojarzona ze słowami: