Obóz letni - Wyjazdy wakacyjne dla młodzieży

Szukasz obozu letniego nad morzem albo innego wyjazdu na wakacje dla swojej pociechy? W takim razie zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, która za każdym razem jest nieco inna, ale zawsze gwarantuje świetną zabawę oraz możliwości rozwijania umiejętności w wolnym od szkoły czasie! Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu różnorodnych form wypoczynku dla młodzieży i dzieci – wiemy, jak przekonać podopiecznych do podejmowania różnych aktywności zamiast bezczynnego siedzenia z telefonem. Sprawdź, jakie wakacyjne wyjazdy proponujemy w tym roku!


Aktywny wypoczynek dla dzieci oraz młodzieży

Nasze wakacyjne wyjazdy dla młodzieży oraz dzieci to propozycje zarówno dla osób aktywnych na co dzień, jak i tych, które zazwyczaj raczej unikają sportu. Uczestnicy obozów uczą się pracy w grupie, wzajemnej pomocy, a także zdrowej rywalizacji. Naturalnie nawiązują się między nimi przyjaźnie, a codzienne przebywanie na świeżym powietrzu w połączeniu z odpowiednią ilością snu i prawidłowym odżywianiem poprawia samopoczucie. Oznacza to, że wybranie się na letni obóz sportowy to świetna okazja nie tylko do rozwijania swoich umiejętności, ale też naładowania baterii przed kolejnym rokiem szkolnym!


Obóz letni nad morzem, a także inne propozycje z naszej oferty

Nasze propozycje wakacyjnych wyjazdów dla młodzieży oraz dzieci obejmują obozy:

  • żeglarskie, które kierowane są do osób w wieku od dziesięciu do osiemnastu lat i odbywają się na Mazurach, gdzie uczestnicy uczą się podczas podróży m.in. podstaw pływania jachtem,
  • sportowo-rowerowe – zwykle jest to obóz letni nad polskim morzem, w jakim mogą uczestniczyć osoby między siódmym a szesnastym rokiem życia, obejmujący szeroki katalog aktywności (na szczególne wyróżnienie zasługuje tu jazda rowerem, a także surfing).

W ofercie mamy również rejs dla starszych nastolatków (przedział 15-19 lat) po Bałtyku. Zachęcamy do zapisów na nasze wakacyjne turnusy!


Aktywny obóz letni nad morzem - frajda dla dzieci i młodzieży

Aktywne wakacje, jakie większość z nas zna z dzieciństwa, nie są już tak oczywiste dla współczesnej młodzieży i dzieci. Obecnie większość z nich woli spędzać czas przed telefonem czy komputerem. Pora to zmienić, bo ruch to zdrowie i najlepsza profilaktyka chorób. Dlatego tez proponujemy pełne pozytywnych wrażeń letnie obozy nad morzem. Dzięki naszym wakacyjnym wyjazdom Twoja pociecha zdobędzie nowe znajomości, odkryje piękno bałtyckich plaż i spędzi czas na przyjemnych aktywnościach. Dodatkowo - zapewnimy jej solidną porcję snu i zdrowe posiłki, dzięki którym zregeneruje siły oraz zadba o swoje samopoczucie.


Wyjazdy wakacyjne dla młodzieży starszej i młodszej

Niezależnie od tego, czy jesteś rodzicem lub opiekunem 7-latka, czy masz w domu nastolatka, który za chwilę stanie się dorosły, w naszej ofercie znajdziesz propozycje na aktywne spędzenie wakacji dla każdego z nich. Mamy zarówno wyjazdy rowerowe, jak i pełne przygód obozy żeglarskie, podczas których uczestnicy będą mogli podziwiać Krainę Wielkich Jezior Mazurskich i zdobędą podstawy pływania jachtem. Dla młodszych dzieci proponujemy natomiast wspomniane już letnie obozy nad morzem z różnorodnymi wakacyjnymi aktywnościami zarówno na lądzie, jak i w wodzie.


Dlaczego aktywność fizyczna jest tak ważna?

Ruch, zwłaszcza ten na świeżym powietrzu poprawia krążenie i samopoczucie, a także - pozwala spalić nadmierne kilokalorie, jakie przyjmujemy z pożywieniem. Dodatkowo - jest świetną okazją do zabawy oraz nawiązywania nowych znajomości. Dzieci z natury lubią się ruszać - nawet, jeśli o tym nie wiedzą. Obóz sportowy to idealny pomysł na spędzenie letnich wakacji, kiedy dni są ciepłe i długie, a wczesny świt i późny wieczór umożliwią spędzenie na dworze mnóstwa godzin. Również w tym czasie łatwo zadbać o zdrową zbilansowaną dietę. Aktywny obóz letni nad morzem to okazja do zadbania o zdrowie, która na pewno zaprocentuje lepszą odpornością jesienią i zimą. Zapraszamy!

03.07
-
13.07 2023
Obóz rowerowo-sportowy w Dźwirzynie 2023

Brak wolnych miejsc
Lista na obóz została zamknieta.

Obóz rowerowo-sportowy w Dźwirzynie to aktywnie spędzony czas nad morzem Bałtyckim. Czas wypełniony wieloma aktracjami w miejscowości z bardzo dobrą bazą sportową i rekreacyjną, bogatą infrastrukturą rowerową. Dźwirzyno to miejsce dające doskonałą możliwość zacząć swoją przygodę z windsurfingiem na wodach jeziora Resko.

Zapraszamy do udziału wszystkie dzieciaki w wieku od lat 7 do 16

W programie gry i zabawy, zajęcia z zespołowych gier sportowych na sali gimnastycznej, zajęcia z crossminton, wycieczki rowerowe, zajęcia z zakresu kajakarstwa, pływania na supach, zajęcia rekreacyjne na wodzie z wykorzystaniem motorówki, zajęcia treningowe judo dla dzieci uprawiających tą dyscypline.


Sprawdź szczegóły
12.08
-
19.08 2023
Obóz żeglarski - Mazury 2023

Brak wolnych miejsc
Brak wolnych miejsc

Obóz żeglarski na Mazurach to prawdziwa przygoda życia połączona ze szkołą samodzielności wśród pięknych okoliczności przyrody. Uczestnicy spędzają tydzień na jachtach Antila 27 pod okiem sterników. Każdy dzień pozwoli na zdobywanie wiedzy teoretycznej i praktycznej prowadzenia jachtu na żaglach oraz silniku. Uczestnicy samodzielnie przygotowują posiłki, sprzątają po nich, dbaja o czystośc jachtu. 

Trasa rejsu będzie biegła z portu Stranda w Giżycku na południe w stronę Mikołajek a następnie w kierunku południa w stronę miejscowości Nowe Guty.

Sprawdź szczegóły
24.06
-
01.07 2023
Rejs młodzieżowy po Bałtyku

Brak wolnych miejsc
Zgłoszenia przyjmujemy na liste rezerwową 


Młodzieżowy rejs po Bałtyku jest przeznaczony dla młodych żeglarzy w wieku od 15 do 19 roku życia. Siedmiodniowa przygoda na morskim jachcie to możliwość podniesienia własnej wiedzy oraz swoich umiejętności żeglarskich. 

Młodzież pływa pod okiem wykfalifikowanych sterników morskich oraz kapitanów jachtowych posiadających doświadczenie zdobyte na wodach Bałtyku, Morza Północnego. Kapitanowie prowadzili rejsy na polskich żaglowcach: Zawisza Czarny, Burchard. 

Bałtycka przygoda to możliwość sprawdzenia swoich żeglarskich umiejętności zdobytych na rejsach na Mazurach, kursach na patent żeglarza jachtowego. Jego uczestnicy będą mogli uczyć się nawigacji na przyrządach elektronicznych, mapach papierowych, praktycznie rozpoznawać statki w porze nocnej. 

Nasza propozycja jest przygotowana ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo uczestników, komfort jachtu, wypoczynek jego uczestników i możliwość zobaczenia atrakcji znajdujących się na trasie rejsu. 

Uczestnicy otrzymają opinie która jest niezbędna przy ubieganiu się o patent sternika morskiego.
Sprawdź szczegóły
Projekt i realizacja: HighFiveStudio
Strona kojarzona ze słowami: