Ferie zimowe - Wyjazdy rodzinne Bielsko-Biała

Siedzący tryb życia dotyka również dzieci. Przesiadywanie w szkolnych ławkach, wpatrywanie się w telefon lub tablet czy spędzanie godzin na kanapie przed telewizorem na pewno nie mają dobrego wpływu na sprawność ruchową dzieci. Podstawą jest regularna aktywność fizyczna i umysłowa - to właśnie ona pomaga w budowaniu siły mięśni, koordynacji ruchowej i ogólnej kondycji fizycznej. Systematyczne ćwiczenia fizyczne i aktywne spędzanie wolnego czasu przyczyniają się do zapobiegania chorobom serca, cukrzycy, nadwadze oraz innych problemów zdrowotnych. Ponadto, aktywność fizyczna pomaga dzieciom w lepszy śnie, poprawie nastroju oraz ogólnym samopoczuciu. W naszej Akademii Sprawnego Dzieciaka doskonale o tym wiemy, dlatego za misję obraliśmy sobie przekazywanie proaktywnej postawy dzieciom, młodzieży oraz dorosłym. Organizujemy zimowiska, ferie zimowe, wyjazdy rodzinne, podczas których można zdobywać i doskonalić umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie.


Zapraszamy na pełne wrażeń zimowisko

Bielsko-Biała to malownicze miasto położone u stóp Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego. To tutaj, w promieniu około 40 kilometrów od miasta najczęściej organizujemy atrakcyjne obozy i kolonie dla dzieci, ale nie tylko! Wyjazdy rodzinne na narty odbywają się bowiem na terenie całej Polski. Uczestnicy naszych zimowisk mogą liczyć na ciekawie przygotowane plany dnia, mnóstwo atrakcji, wiele aktywności połączonych ze świetną zabawą oraz możliwość nawiązania przyjaźni, a to wszystko pod opieką doświadczonych nauczycieli wychowania fizycznego, nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, przewodników górskich, trenerów i instruktorów różnych dyscyplin czy ratowników z Grupy Beskidzkiej GOPR, bo właśnie takie osoby należą do naszego zespołu.

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko miło i aktywnie spędziło ferie zimowe - zapisz ja na jedno z naszych zimowisk! A jeśli chcesz wspólnie z całą rodziną przeżyć niezapomniane przygody na nartach lub snowboardzie - zapraszamy na wyjątkowe wyjazdy rodzinne! Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami, aby zarezerwować miejsce!


Zimowisko: Bielsko-Biała

W ramach naszych zimowych obozów dzieci mają okazję spędzić czas na świeżym powietrzu, poznawać nowych rówieśników, rozwijać swoje zainteresowania oraz uczestniczyć w różnego rodzaju aktywnościach i warsztatach. Mają możliwość rozwijania swoich umiejętności społecznych poprzez interakcję z innymi dziećmi i dorosłymi, uczą się samodzielności i odpowiedzialności, a to wszystko w bezpiecznej, przyjaznej i miłej atmosferze. Zapraszamy!


Niezapomniane ferie zimowe — Bielsko-Biała

Twoje dziecko marzy o aktywnym i ciekawym spędzeniu ferii zimowych, podczas których zapomni o nudzie i przesiadywaniu przed komputerem czy telefonem? A może Tobie zależy na tym, aby zaszczepić mu miłość do aktywności, ruchu i przebywaniu na świeżym powietrzu? Zapisz swoją pociechę na organizowane przez nas ferie zimowe w okolicach Bielska-Białej, gdzie zapewniamy moc fajnych atrakcji. Chcemy, aby uczestnicy naszych zimowisk zapomnieli o nudzie, angażując się w zaproponowane przez nas sporty, gry zespołowe, ale nie tylko.


Aktywne zimowisko, czyli sportowe ferie zimowe

Organizujemy zimowiska znacznie różniące się o tych, jakie pamiętamy jeszcze z dawnych lat. Dzisiaj stawiamy na aktywność fizyczną, uprawianie sportów, a także poznawanie nowych gier zespołowych, dlatego, przygotowując plan na całe ferie zimowe, nie zapomnieliśmy o sporcie, który jest dla nas bardzo ważny. Wiemy, jak zainteresować dzieci, ale też młodzież do korzystania z dostępu do różnych dyscyplin, dzięki czemu wszyscy uczestnicy zimowisk mogą znaleźć dla siebie idealną aktywność. Ferie zimowe spędzone z nauczycielami wychowania fizycznego, trenerami oraz instruktorami górskimi to coś, co z całą pewnością zainteresuje każde dziecko.

Idealne ferie zimowe, wyjazdy rodzinne, snowboard i narty

Poza feriami zimowymi dedykowanymi wyłącznie najmłodszym zajmujemy się organizacją wyjazdów rodzinnych. Takie wyjazdy są pełne świetnych atrakcji. Oferujemy naukę jazdy na nartach czy snowboardzie, dzięki którym zdobędziesz niezapomniane wspomnienia. Sprawdź, co jeszcze czeka Cię podczas takich wycieczek!


Beztroskie ferie zimowe: Bielsko-Biała

Ferie zimowe są dla dzieci i nastolatków czasem beztroski oraz chwilowego odpoczynku od szkolnych obowiązków. Jednak dzięki zorganizowanym wyjazdom rodzinnym, może to być sielankowy okres także dla rodziców czy innych dorosłych opiekunów. W ramach naszej oferty dla rodzin zapewniamy różne atrakcje, możliwość skorzystania z nauki jazdy na snowboardzie lub nartach, jak również całodobowe wyżywienie i miejsce do wypoczynku.


Rodzinne ferie zimowe

Wyjazdy rodzinne to świetny sposób na zacieśnianie więzi między członkami rodziny. Wspólne podejmowanie różnych wyzwań podczas ferii zimowych stanowi okazję do tworzenia wspaniałych wspomnień, a także zdobywania nowych umiejętności. Czas ten można też wykorzystać do tego, by nauczyć się wzajemnej komunikacji — nasze wyjazdy rodzinne zapewniają świetne warunki do nawiązania nici porozumienia pomiędzy najmłodszymi i ich opiekunami pomimo różnicy pokoleń.


Ferie zimowe dla aktywnych dzieciaków

„AKTYWNA ZIMA” z Akademią Sprawnego Dzieciaka to oferta, którą kierujemy przede wszystkim do rodziców uczniów szkół podstawowych z okolic Bielska-Białej. Dajemy zarówno uzdolnionym sportowo, jak i mniej zdolnym dzieciom, możliwość rozwijania zdrowych nawyków oraz polubienia aktywności fizycznej podczas ferii zimowych, w ramach zorganizowanego wyjazdu w góry. Zapewniamy moc atrakcji, noclegi, wyżywienie, a także bezpieczne warunki do wspólnej zabawy z innymi uczestnikami turnusu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty — chętnie na nie odpowiemy.

29.01
-
09.02 2024
AKTYWNA ZIMA 2024 - nauka i doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie .

Wolne Miejsca
Brak wolnych miejsc„AKTYWNA ZIMA” z Akademią Sprawnego Dzieciaka

I turnus od 29 styczeń do 2 lutego 2024

II turnus od 5 do 9 lutego 2024


Mając na uwadze przede wszystkim zdrowie walory,  koniecznść dalszej pracy nad kwestią psychiczną dzieci oraz terapię antykomputerową, chcielibyśmy w całym okresie ferii zimowych, zorganizować́ jednodniowe wyjazdy, aby zakosztować́ aktywnej zimy na beskidzkich stokach.


Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do uczestnictwa w Aktywnej Zimie z Akademią Sprawnego Dzieciaka w ośrodkach narciarskich zlokalizowanych w Beskidzie Śląskim i Żywieckim podczas której będziemi zdobywać i doskonalić umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie.
Sprawdź szczegóły
27.01
-
03.02 2024
Rodzinny wyjazd na narty Chopok 2024 27.01.2024-03.02.2024

Brak wolnych miejsc
BRAK WOLNYCH MIEJSCMamy dla Państwa przygotowaną ofertę rodzinnego wyjazdu na narty.

Naszym tegorocznym celem bedzie Chopok wraz ze swoją doskonałą infrastruktura narciarską. Podczas szkolenia narciarskiego dzieci rodzice mogą rozkoszować się jazdą w pięknej scenerii.

Pensionat Alżbieta da nam możliwość wypoczynku w rodzinnej atmosferze oraz regeneracji w swojej strefie spa.

Wyjazd przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci którzy potrafią już jeździć.
Sprawdź szczegóły
27.01
-
03.02 2024
Obóz narciarski Chopok 2024 - 27.01.2024 - 03.02.2024

Brak wolnych miejsc
BRAK WOLNYCH MIEJSC


Mamy dla Państwa propozycję zimowego obozu na nartach dla dzieci i młodzieży. Ośrodek Jasna to doskonała infrastruktuta narciarska, gwarancja śniegu. Doświadczona kadra instruktorska daję gwarancję doskonalenia umiejętności jazdy na nartach.

Wyjazd przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży od 11 do 17 lat umiejących już jeździć na nartach.

Pensionat Alżbieta da nam możliwość wypoczynku w rodzinnej atmosferze oraz regeneracji w swojej strefie spa.

Termin - 27.01.2024 - 03.02.2024
Sprawdź szczegóły
Projekt i realizacja: HighFiveStudio
Strona kojarzona ze słowami: