Ferie zimowe - Wyjazdy rodzinne Bielko-Biała

Siedzący tryb życia dotyka również dzieci. Przesiadywanie w szkolnych ławkach, wpatrywanie się w telefon lub tablet czy spędzanie godzin na kanapie przed telewizorem na pewno nie mają dobrego wpływu na sprawność ruchową dzieci. Podstawą jest regularna aktywność fizyczna i umysłowa - to właśnie ona pomaga w budowaniu siły mięśni, koordynacji ruchowej i ogólnej kondycji fizycznej. Systematyczne ćwiczenia fizyczne i aktywne spędzanie wolnego czasu przyczyniają się do zapobiegania chorobom serca, cukrzycy, nadwadze oraz innych problemów zdrowotnych. Ponadto, aktywność fizyczna pomaga dzieciom w lepszy śnie, poprawie nastroju oraz ogólnym samopoczuciu. W naszej Akademii Sprawnego Dzieciaka doskonale o tym wiemy, dlatego za misję obraliśmy sobie przekazywanie proaktywnej postawy dzieciom, młodzieży oraz dorosłym. Organizujemy zimowiska, ferie zimowe, wyjazdy rodzinne, podczas których można zdobywać i doskonalić umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie.


Zapraszamy na pełne wrażeń zimowisko

Bielsko-Biała to malownicze miasto położone u stóp Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego. To tutaj, w promieniu około 40 kilometrów od miasta najczęściej organizujemy atrakcyjne obozy i kolonie dla dzieci, ale nie tylko! Wyjazdy rodzinne na narty odbywają się bowiem na terenie całej Polski. Uczestnicy naszych zimowisk mogą liczyć na ciekawie przygotowane plany dnia, mnóstwo atrakcji, wiele aktywności połączonych ze świetną zabawą oraz możliwość nawiązania przyjaźni, a to wszystko pod opieką doświadczonych nauczycieli wychowania fizycznego, nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, przewodników górskich, trenerów i instruktorów różnych dyscyplin czy ratowników z Grupy Beskidzkiej GOPR, bo właśnie takie osoby należą do naszego zespołu.

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko miło i aktywnie spędziło ferie zimowe - zapisz ja na jedno z naszych zimowisk! A jeśli chcesz wspólnie z całą rodziną przeżyć niezapomniane przygody na nartach lub snowboardzie - zapraszamy na wyjątkowe wyjazdy rodzinne! Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami, aby zarezerwować miejsce!


Zimowisko: Bielsko-Biała

W ramach naszych zimowych obozów dzieci mają okazję spędzić czas na świeżym powietrzu, poznawać nowych rówieśników, rozwijać swoje zainteresowania oraz uczestniczyć w różnego rodzaju aktywnościach i warsztatach. Mają możliwość rozwijania swoich umiejętności społecznych poprzez interakcję z innymi dziećmi i dorosłymi, uczą się samodzielności i odpowiedzialności, a to wszystko w bezpiecznej, przyjaznej i miłej atmosferze. Zapraszamy!

14.01
-
21.01 2023
Rodzinny wyjazd na narty i snowboard Chopok 2023 14.01.2023-21.01.2023

Wolne Miejsca

Mamy dla Państwa przygotowaną ofertę rodzinnego wyjazdu na narty i snowboard.

Naszym tegorocznym celem bedzie Chopok wraz ze swoją doskonałą infrastruktura narciarską. Podczas szkolenia narciarskiego dzieci rodzice mogą rozkoszować się jazdą w pięknej scenerii.

Pensionat Alżbieta da nam możliwość wypoczynku w rodzinnej atmosferze oraz regeneracji w swojej strefie spa.

Wyjazd przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci którzy potrafią już jeżdzić.
Sprawdź szczegóły
16.01
-
27.01 2023
AKTYWNA ZIMA 2023 - nauka i doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie

Wolne Miejsca
„AKTYWNA ZIMA” z Akademią Sprawnego Dzieciaka

I turnus od 16 do 20 stycznia 2023

II turnus od 23 do 27 lutego 2023

Sytuacja związana z organizacją ferii zimowych 2023 roku jest na tą chwilę nie do przewidzenia. Nie wiemy jak będą funkcjonowały ośrodki narciarskie. 

Jesteśmy jednak pozytywnie nastawieni do nadchodzącej akcji „Zima 2022/2023”.

Mając na uwadze przede wszystkim zdrowie walory,  koniecznść dalszej pracy nad kwestią psychiczną dzieci oraz terapię antykomputerową, chcielibyśmy w całym okresie ferii zimowych, zorganizować́ jednodniowe wyjazdy, aby zakosztować́ aktywnej zimy na beskidzkich stokach.


Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do uczestnictwa w Aktywnej Zimie z Akademią Sprawnego Dzieciaka w ośrodkach narciarskich zlokalizowanych w Beskidzie Śląskim i Żywieckim podczas której będziemi zdobywać i doskonalić umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie.
Sprawdź szczegóły
Projekt i realizacja: HighFiveStudio
Strona kojarzona ze słowami: