Półkolonie dla dzieci Bielsko-Biała


Sytuacja związana z organizacją ferii zimowych 2023 roku jest na tą chwilę nie do przewidzenia. Nie wiemy jak będą funkcjonowały ośrodki narciarskie ze względu na aktualna sytuacje polityczną. 
Jesteśmy jednak pozytywnie nastawieni do nadchodzącej akcji „Zima 2022/2023”. Mając na uwadze przede wszystkim zdrowie psychiczne dzieci oraz terapię antykomputerową, chcielibyśmy w całym okresie ferii zimowych, zorganizować́ jednodniowe wyjazdy, aby zakosztować́ aktywnej zimy na beskidzkich stokach.

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do uczestnictwa w Aktywnej Zimie z Akademią Sprawnego Dzieciaka w ośrodkach narciarskich zlokalizowanych w Beskidzie Śląskim i Żywieckim podczas której będziemi zdobywać i doskonalić umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie.

Będziemy szlifować swoje umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie na Ośrodku Narciarskim Klepki, Ośrodek Narciarski Żar oraz na Ośrodku Narciarskim Zwardoń Ski.
Ośrodki doskonale się uzupełniają. Siglany to idealne miejsce aby wykonać swoje pierwsze kroki na nartach, zaś osoby jeżdżące mogą zrobić sobie tak zwany rozjazd. Żar i Zwardoń -Ski to miejsce gdzie osoby już umiejące już jeździć będą zgłębiać swoje umiejętności.

Wszystkie ośrodki posiadają bazę gastronomiczną funkcjonującą w obozwiązującym reżimie sanitarnym.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany ośrodków jeśli warunki śniegowe nie będą wystarczające bezpieczne dla naszych uczestników.

Program wyjazdów

Zajęcia nauki oraz doskonalenia jazdy na nartach i snowboardzie.

Zajęcia nauki oraz doskonalenia jazdy na nartach i snowboardzie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nauka jazdy na nartach to wyzwanie. Wymaga wyjątkowego podejścia do dzieci, dlatego nasi podopieczni, rozpoczynający swoją przygodę z narciarstwem i snowboardem, będą objęci opieką przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów. Dzieci będą korzystać z tras o adekwatnym do ich umiejętności poziomie trudności.

Wyjazd codziennie:
- godz. 7.45 z parkingu obok budynku Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Kozach ul. Cmentarna 19
- godz. 8.25 z parkingu przy nieczynnym Tesco ul. Warszawska

Powrót około godziny 14.30 - 15.10.

Terminy turnusów:

Turnus I - 16 - 20 styczeń 2023 r.
Turnus II - 22 - 27 styczeń 2023 r.


Cena obozu: 970,00 zł

Cena zawiera:
- koszt obsługi;
- wychowawców i instruktorów;
- koszt wyciągów;
- ubezpieczenie;
- koszt przejazdu na zajęcia;
- pamiątkową koszulkę.


Ze względu na nieprzewidywalność aktualnej sytuacji i możliwość pojawiających się obostrzeń sanitarnych rezerwacja miejsc będzie odbywać się według poniższego schematu:
1. Prosimy o zgłoszenie uczestnika wyjazdów - telefonicznie lub smsem
2. Przesłanie ankiety interfomacyjnej za pomocą smsa.
3. Po przesłaniu ankiety organizator wysyła potwierdzenie wpisania na listę uczestników.

Decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc ograniczona

4. Przesłanie skanu karty kwalifikacyjnej na adres email superobozysportowe@wp.pl

5. W chwili gdy będziemy mieli 100% pewność, że wyjazdy będą się mogły odbywać, przesłanie płatności na konto organizatora

16 8111 0009 2006 1501 6999 0004
z dopiskiem imię i nazwisko, nr turnusu, profil - (narty/snowboard).


UKS Lolek Kozy realizuje Bony Wakacyjne


Wypełnioną karte zgłoszeniową prosimy przesłać do organizatora do 31.01.2022 r. (karta do pobrania poniżej).

karta_kwalifikacyjna_Aktywna Zima 2023.pdf

Kartę kwalifikacyjną można dostarczyć na trzy sposoby:
1) wypełniony elektronicznie plik, zapisać i wysłać na maila: superobozysportowe@wp.pl
2) wydrukować, wypełnić i wysłać drogą pocztową lub przekazać podczas pierwszego dnia wyjazdu. (adres w zakładce kontakt)

W przypadku gdy ze względów epidemiologicznych oraz wprowadzonych obostrzeń wyjazdy nie będzą mogła się odbyć wszystkie wpłaty zostaną zwrócone.Półkolonie Bielsko-Biała

Szukasz idealnego wypoczynku dla Twojej pociechy, która nie jest gotowa na samodzielny wielodniowy wyjazd? Pracujesz na pełny etat i nie możesz wziąć długiego urlopu zimą, aby zapewnić dziecku opiekę? Wybierz półkolonie, jakie organizujemy w ramach "Akademii sprawnego dziecka". To idealna forma aktywnego spędzania czasu także dla młodszych uczniów z Bielska-Białej nieprzyzwyczajonych do nocowania poza domem. Pod czujnym okiem naszej doświadczonej kadry przez kilka godzin dziennie zarówno początkujący, jak i doświadczeni narciarze oraz snowboardziści będą mogli oddać się szusowaniu po stokach w jednym z 3 ośrodków narciarskich: Klepki, Żar lub Zwardoń Ski. Cena turnusu pokrywa ubezpieczenie, koszty wyciągów, przejazdy na miejsce i z powrotem, a także wychowawców, instruktorów, pozostałe koszty obsługi, jak również pamiątkową koszulkę.

Aktywne półkolonie narciarskie dla dzieci i młodzieży z Bielska-Białej


Choć zima nie wydaje się na pierwszy rzut oka dobrym okresem na uprawianie sportu, to wbrew pozorom — jest to idealny moment, aby spędzać na zewnątrz jak najwięcej czasu. W czystym górskim klimacie organizm dziecka ma szansę doskonale się zahartować. Dzięki jeździe na nartach lub desce snowboardowej najmłodsi ćwiczą koordynację ruchową, równowagę, rozwijają mięśnie, a przede wszystkim świetnie się bawią. Półkolonie tematyczne to również świetna okazja do nawiązania nowych znajomości, wymiany doświadczeń, poprawienia techniki zjazdowej i aktywnego spędzenia czasu. Dzieci nie muszą przesiedzieć zimy w domach, a nasze turnusy są najlepszym na to dowodem.

Jak działa nasza zimowa półkolonia?


Bielsko
-Biała, z której mamy najwięcej uczestników naszych turnusów to idealna baza wypadowa dla miłośników narciarstwa oraz snowboardu. Okoliczne ośrodki pozwalają zarówno na naukę pierwszych kroków w tym sporcie, jak i doskonalenie już posiadanych umiejętności. Dzięki bliskości doskonałej infrastruktury zjazdowej możemy zaproponować naszym uczestnikom formę półkolonii polegającą na codziennym dojeżdżaniu na wybrane stoki. Codziennie rano organizujemy zbiórki w dwóch lokalizacjach: na parkingu obok budynku Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Kozach ul. Cmentarna 19 oraz na parkingu przy nieczynnym Tesco przy ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej. Po zajęciach odwozimy dzieci w te same miejsca około godziny 14:30-15:10. Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące turnusów, ich obsługi lub innych kwestii — zapraszamy do kontaktu.

Projekt i realizacja: HighFiveStudio
Strona kojarzona ze słowami: