Obozy Zimowe

04.01
-
15.01 2021
AKTYWNA ZIMA 2021 - nauka i doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie

Wolne Miejsca
„AKTYWNA ZIMA” z Akademią Sprawnego Dzieciaka

I turnus od 4 do 8 stycznia 2021 

II turnus od 11 do 15 stycznia 2021 

Sytuacja związana z organizacją pracy ośrodków narciarskich na dzień́ dzisiejszy jest dość́ dynamiczna i nie do końca przewidywalna. Jesteśmy jednak pozytywnie nastawieni do nadchodzącej akcji „Zima 2020/2021”. Mając na uwadze przede wszystkim zdrowie psychiczne dzieci oraz terapię antykomputerową, chcielibyśmy w całym okresie zmienionego terminu ferii zimowych, zorganizować́ jednodniowe wyjazdy, aby zakosztować́ aktywnej zimy na beskidzkich stokach.


Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do uczestnictwa w Aktywnej Zimie z Akademią Sprawnego Dzieciaka w ośrodkach narciarskich zlokalizowanych w Beskidzie Śląskim i Żywieckim podczas której będziemi zdobywać i doskonalić umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie.
Sprawdź szczegóły
30.01
-
06.02 2021
Rodzinny wyjazd na narty i snowboard - Chopok 2021

Wolne Miejsca
ZE WZGLĘDÓW EPIDEMIOLOGICZNYCH ORAZ NIEPRZEWIDYWALNEJ SYTUACJI DOTYCZĄCYCH WYJAZDÓW ZA GRANICE WYJAZD NIE ODBĘDZIE SIĘ 


Mamy dla Państwa przygotowaną ofertę rodzinnego wyjazdu na narty i snowboard. Naszym tegorocznym celem bedzie Chopok wraz ze swoją doskonałą infrastruktura narciarską. Podczas szkolenia narciarskiego dzieci rodzice mogą rozkoszować się jazdą w pięknej scenerii. Pensionat Alżbieta da nam możliwość wypoczynku w rodzinnej atmosferze oraz regeneracji w swojej strefie spa.

Wyjazd przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci którzy potrafią już jeżdzić.
Sprawdź szczegóły
Projekt i realizacja: HighFiveStudio
Strona kojarzona ze słowami: