Obozy Letnie

02.08
-
10.08 2021
Rodzinne aktywne wakacje z Akademią Sprawnego Dzieciaka

Brak wolnych miejsc
Nowa propozycja letniego wypoczynku dla całych rodzin. Tutaj każdy znajdzie coś ciekawego i atrakcyjnego dla siebie. Dzieciaki realizują swój program każdego dnia wypoczynku od godziny 9.00 do godz. 17.00 pod okiem instruktorów i wychowawców. Równocześnie rodzice aktywnie realizują swój program bez konieczności zamartwiania się o swoje ukochane pociechy.
Każdy uczestnik, mały i duży, będzie mógł spróbować pływać pok okiem instruktora na windsurfingu, spróbujemy swoich sił na żaglówkach, kajakach, skimboard, supach. Propozycja wychodzi na przeciw osobą, które jeszcze nie wiedzą jak fajnie może być  na obozach. Doskonały ośrdek z własną bazą do uprawiania sportów wodnych oraz profesjonalnym zabezpieczeniem WOPR.


Sprawdź szczegóły
05.07
-
15.07 2021
Obóz rowerowo-sportowy w Dźwirzynie 2021

Brak wolnych miejsc
Obóz rowerowo-sportowy w Dźwirzynie to aktywnie spędzony czas nad morzem Bałtyckim. Czas wypełniony wieloma aktracjami w miejscowości z bardzo dobrą bazą sportową i rekreacyjną, bogatą infrastrukturą rowerową. Dźwirzyno to miejsce dające doskonałą możliwość zacząć swoją przygodę z windsurfingiem lub kitesurfingiem na wodach jeziora Resko.

Zapraszamy do udziału wszystkie dzieciaki w wieku od lat 7 do 15 

W programie gry i zabawy, zajęcia z zespołowych gier sportowych na sali gimnastycznej, zajęcia z crossminton, wycieczki rowerowe, zajęcia z zakresu kajakarstwa, pływania na supach, zajęcia treningowe judo dla dzieci uprawiających tą dyscypline.


Sprawdź szczegóły
14.08
-
21.08 2021
Obóz żeglarski - Mazury 2021

Brak wolnych miejsc
Obóz żeglarski na Mazurach to prawdziwa przygoda życia połączona ze szkołą samodzielności wśród pięknych okolicznościach przyrody. Uczestnicy spędzają tydzień na jachtach Antila 27 i Aquatic 28 pod okiem sterników i wychowawców. Każdy dzień pozwoli na zdobywanie wiedzy teoretycznej i praktycznej prowadzenia jachtu na żaglach oraz silniku. Uczestnicy samodzielnie przygotowują posiłki, sprzątają po nich, dbaja o czystośc jachtu. 

Trasa rejsu będzie biegła z portu w Pięknej Górze na południe w stronę Piszu.

Sprawdź szczegóły
Projekt i realizacja: HighFiveStudio
Strona kojarzona ze słowami: