Obóz rowerowo-sportowy w Dźwirzynie 2024

Obozy Letnie

Obóz rowerowo-sportowy w Dźwirzynie 2024
Gdzie jedziemy?

Dźwirzyno położone jest niedaleko Kołobrzegu. Miejscowość doskonale nadająca się do aktywnego wypoczynku z  bogatą infrastruktura sportową i rekreacyjną. Na jej terenie znajduje sie hala sportowa GOSIR Dźwirzyno wraz z całym zapleczem zewnętrzych boisk do gier i zabaw. Miejscowość przecina ścieżka rowerowa pozwalająca na dojechanie do Ustronów Morskich oraz do Niechorzy.

Jezioro Resko dzięki swojej charakterystyce, jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia swojej przygody z windsurfingiem. Będziemy się bawić na supach oraz pływać na dmuchanym kole za motorówką. Spróbujemy swoich sił na weakboardzie. Każdy uczestnik będzie mógł również poczuć wiatr we włosach pływając na żaglówkach ttpu Omega.

Gdzie mieszkamy?
Ośrodek Wypoczynkowy Pokusa to renomowana placówka, która niedawno przeszła znaczącą modernizację swojego drugiego skrzydła. Nowoczesne odświeżenie wnętrz zostało wyposażone w zupełnie nowe łóżka, i podłogi.

Zlokalizowany na obszernym, ogrodzonym terenie, ośrodek zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Jest zamknięty dla osób z zewnątrz, co gwarantuje spokojny i kameralny charakter pobytu. Oferujemy bogate zaplecze sportowe, w tym plac zabaw, wydzielone miejsce na grillowanie, stoły do tenisa stołowego, piłkarzyki oraz przestronną, zadaszoną wiatę o powierzchni 200 metrów kwadratowych. Dodatkowo, na terenie ośrodka znajduje się boisko do siatkówki plażowej, zapewniające aktywność na świeżym powietrzu.

Położenie ośrodka jest niezwykle atrakcyjne, zaledwie 500 metrów od miejskiej plaży i 400 metrów od bazy windsurfingowej Sun Sport. To doskonałe miejsce dla wszystkich poszukujących komfortowego wypoczynku w otoczeniu przyrody i licznych atrakcji rekreacyjnych. Więcej informacji na temat Ośrodka Wypoczynkowego Pokusa można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej: http://www.owpokusa.pl/.
 
 

Co jemy?
Trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Śniadania i kolacje podawane w formie szewdzkiego stołu, obiad porcjowany z możliwością dokładki.

W trakcie całego pobytu jego uczestnicy mają zakaz spożywania słodkich gazowanych napojów oraz nie zdrowej żywnosci (chipsy).
Jak wypoczywamy?
Nasz obóz został stworzony z myślą o dostarczeniu niezapomnianych wrażeń zarówno dzieciom, jak i młodzieży poprzez bogaty zestaw atrakcji. Nasz program został zaplanowany tak, aby stworzyć wyjątkową atmosferę, która zintegruje uczestników.

Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu! Każdy uczestnik obozu przywozi ze sobą swój rower, a Dźwirzyno i okolice oferują doskonałą infrastrukturę rowerową. Po malowniczych ścieżkach rowerowych można dotrzeć do Ustroni Morskich i Niechorza. Stałym punktem programu obozu jest również wycieczka dookoła jeziora.

Codziennie uczestnicy będą zaangażowani w gry i zabawy rekreacyjno-sportowe oraz zajęcia ogólnorozwojowe z elementami judo dla tych, którzy już praktykują tę dyscyplinę. W planie znajdują się również zajęcia plastyczne, konkursy, noc filmowa oraz dyskoteki dla naszych podopiecznych. Na naszej liście atrakcji znajdują się pływanie na supach oraz dmuchane koło ciągnięte przez motorówkę. Będziemy mieli także okazję sprawdzić się pływając na weakboardzie.

Każda grupa będzie miała możliwość pływania na żaglówkach typu Omega. Specjalnie dla naszych uczestników dostępni będą doświadczeni sternicy, którzy wprowadzą ich w fascynujący świat żeglarstwa, ucząc podstawowych zagadnień i umiejętności. Naszym celem jest zaszczepienie nowych możliwości aktywności rekreacyjnej.

Dodatkowo, istnieje opcja uczestnictwa w kursie doskonalenia i nauki pływania na windsurfingu. To wszystko po to, aby zapewnić nie tylko zabawę, ale również rozwijanie nowych umiejętności w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu.
 
 

Kto się nami opiekuje?

Nasz zespół składa się z doświadczonych pedagogów wychowania fizycznego, nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz opiekunów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w organizacji obozów, a także są związani są ze wcześniejszymi przedsięwzięciami Akademii Sprawnego Dzieciaka.

Wszystkie zajęcia podczas obozu są prowadzone przez wyjątkowo wykwalifikowanych instruktorów, posiadających bogate doświadczenie w swoich dziedzinach. W naszym zespole znajdują się specjaliści od windsurfingu, pływania, zespołowych gier sportowych, judo oraz doświadczeni sternicy jachtowi. Dzięki ich wiedzy i umiejętnościom, uczestnicy obozu mają gwarancję profesjonalnej nauki i bezpiecznego prowadzenia aktywności. Nasza kadra specjalizuje się w tworzeniu inspirującej atmosfery, wspierając rozwój fizyczny i umysłowy każdego uczestnika.

Ile płacimy?
Koszt obozu 2350,00 zł

Cena zawiera:
- zakwaterowanie, wyżywienie,
- koszt obsługi wychowawców i instruktorów,
- koszt przejazdu uczestników obozu
- transport rowerów,
- ubezpieczenie,
- pamiątkową koszulkę,
- wstęp na dodatkowe atrakcje.
 

Dodatkowo oferujemy możliwość uczestnictwa w zajęciach fakultatywnych, które prowadzić będzie zespół SUN SPORT TEAM (www.sun-sport.net.pl).

Zajęcia z Windsurfingu mają dodatkowy koszt 400 zł. W ramach kursu przewidziane są 10 godzin nauki i doskonalenia umiejętności pływania na windsurfingu. Zajęcia odbywać się będą na jeziorze Resko, gdzie płycizny zapewniają bezpieczne warunki do zabawy z wiatrem i żaglem pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Baza dysponuje własną motorówką asekuracyjną. Każdy uczestnik otrzyma piankę oraz kamizelkę asekuracyjną, a grupy będą dostosowane do posiadanych umiejętności. To doskonała okazja do rozwinięcia umiejętności windsurfingu w przyjaznym i bezpiecznym środowisku.


Możliwość płatności ratalnej według własnych możliwościami. 

Jak zarezerwować miejsce?
Zapisy na wyjazdy dokonujemy po przez formularz zgłoszeniowy

Rezerwacja miejsc będzie odbywać się według poniższego schematu:

1. Prosimy o zgłoszenie uczestnika wyjazdów po przez formularz zgłoszeniowy
2. Organizator potwierdzi wpisanie uczestnika smsem.
3. Przesłanie skanu karty kwalifikacyjnej na adres email superobozysportowe@wp.pl
4. Przesyłam oryginał karty kwalifikacyjnej oraz zgodę RODO pocztą lub przekazujemy dokumenty w trakcie zbiórki przed wyjazdem.

Decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc ograniczonaWpłata zadatku przelewem w wysokości 750 zł do dnia 30.03.2024 r
na konto bankowe:

nr: 16 8111 0009 2006 1501 6999 0004
jest jednoznaczna z wpisaniem na listę obozu.

W opisie proszę wpisać: imię i nazwisko, Dźwirzyno 2024 r. - profil rower/windsurfing


W razie jakikolwiek pytan lub wątpliwości prosimy o kontakt

tel. 601 865 000 lub tel. 509 459 512

W przypadku rezygnacji zaliczka nie podlega zwrotowi.

Pozostałą kwotę należy wpłacić do 10 czerwca 2024 r.


Istnieje możliwość dokonania wpłaty ratami.


Wypełnioną kartę kwalifikacyjną należy dostarczyć organizatorowi

karta_kwalifikacyjna_Dźwirzyno 2024.doc
karta_kwalifikacyjna_Dźwirzyno 2024.pdf
zgoda rodo.pdfw nieprzekraczalnym terminie do 10 czerwca 2024 roku.

Kartę kwalifikacyjną można dostarczyć na trzy sposoby:
1) wypełniony elektronicznie plik, zapisać i wysłać na maila: superobozysportowe@wp.pl
2) wydrukować, wypełnić i wysłać drogą pocztową (adres w zakładce kontakt)
3) wydrukować, wypełnić i dostarczyć osobiście

Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie zgłoszenia dziecka pod numerem telefonu: 
601 865 000 lub tel. 509 459 512

Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejności wpłaty zaliczki.

Obóz sportowy dla młodzieży

Okres pandemii znacząco wpłynął na to, jak dzieci i młodzież spędzają wolny czas po szkole oraz w trakcie wakacji. Przez obostrzenia, które dopiero niedawno zostały poluzowane, dzieci o wiele rzadziej spotykały się w celu uprawiania sportów zespołowych czy innych aktywności. Doskonale rozumiemy, że nastolatkowie marzą o wakacjach z dala od domu i komputera — aby przeżyć przygodę, nawiązywać przyjaźnie, doskonalić umiejętności albo zdobywać nowe. Jeśli Twojemu dziecku przyda się przerwa od gier na konsoli i solidna dawka ruchu na świeżym powietrzu w gronie rówieśników, koniecznie zarezerwuj dla niego miejsce na naszym obozie rowerowym nad morzem. Sprawdź, jakie atrakcje przewiduje program wyjazdu!


Obozy rowerowe dla dzieci i młodzieży


Na tegoroczny obóz rowerowy, który odbędzie się w Dźwirzynie, zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 16 lat. Gwarantujemy, że w ciągu tych 9 dni spędzonych w gronie innych dzieciaków oraz doświadczonych wychowawców i instruktorów, Twoja pociecha nie będzie się nudzić. Program przewiduje przede wszystkim wycieczki rowerowe po bogatej infrastrukturze. Odwiedzimy pobliskie miejscowości, trzymając się bezpiecznych tras i ścieżek, omijając główne drogi publiczne. To jednak nie wszystko, bo coś dla siebie znajdzie miłośnik wielu innych rodzajów aktywności fizycznej. Poznaj szczegóły!


Niezapomniany obóz sportowy dla dzieci


Bezpieczeństwo podopiecznych to dla nas największy priorytet, dlatego uczestnicy obozu zostaną zakwaterowani w ośrodku całkowicie zamkniętym dla osób postronnych. Codzienne aktywności fizyczne wiążą się z dużym zapotrzebowaniem energetycznym, dlatego uczestnikom zapewniamy pełne wyżywienie. Co będziemy robić oprócz wycieczek rowerowych? Istnieje możliwość skorzystania z 10 godzin nauki windsurfingu, ale też wzięcia udziału w zajęciach ogólnorozwojowych z elementami judo, zabawach rekreacyjnych oraz warsztatach plastycznych czy nocy filmowej. Zapewnij swojemu dziecku niezapomniane wakacje — zapisz syna bądź córkę na nasz obóz rowerowo-sportowy w Dźwirzynie!

Obóz sportowy dla dzieci, które nie lubią się nudzić

Program naszego obozu rowerowo-sportowego został tak skomponowany, żeby w ciągu 10 dni spędzonych w Dźwirzynie nie było czasu na nudę. Codziennie na Twoje dziecko czeka masa przygód i nowych doświadczeń, a to wszystko w towarzystwie rówieśników oraz pod opieką wykwalifikowanej kadry opiekunów. Obejrzyj zdjęcia z wyjazdów organizowanych w poprzednich latach, by zobaczyć choć mały urywek tego, co zapewnia Akademia Sprawnego Dzieciaka!


Dlaczego obóz sportowy dla młodzieży to super pomysł na wakacje?

W roku szkolnym dzieci mają bardzo dużo na głowie — mnóstwo nauki, zadań domowych, zajęć dodatkowych, lektur czy przygotowywanie się do egzaminów ósmoklasisty. Do tego jeszcze potrzeba bycia częścią grupy, bycia lubianym. Rok szkolny to okres nieustannego stresu i przemęczenia. Niestety bardzo często dziecięca energia nie jest odpowiednio spożytkowana, a po szkole ulubionym zajęciem jest granie na komputerze, przeglądanie TikToka czy spędzanie długich godzin ze smartfonem w ręku. To niezwykle ważne, by przynajmniej w wakacje umożliwić dziecku zdrowe odstresowanie w formie aktywnego wypoczynku. Gdy ciało jest w ruchu, głowa odpoczywa — a na tym skorzysta przede wszystkim tak cenne zdrowie psychiczne naszych pociech. Przekonaj się, jak ważną rolę w kształtowaniu młodych ludzi mają obozy rowerowe dla młodzieży i dzieci!


Czy moje dziecko poradzi sobie z programem obozu rowerowego?

Zdarza nam się w Akademii Sprawnego Dzieciaka otrzymywać zapytania od rodziców, którzy martwią się, że ich pociechy nie będą w stanie dotrzymać kroku pozostałym podczas obozu. Program przewiduje różnorodne zajęcia dla dzieci o każdym stopniu zaawansowania w poszczególnych dyscyplinach i o różnych warunkach związanych z kondycją. W końcu celem obozu jest to, by zachęcić do aktywności również te dzieci, które częściej spędzają czas przy komputerze czy konsoli, niż na rowerze. Nawet jeśli Twoje dziecko nie jest typem sportowca, będzie wspaniale bawić się na obozie rowerowym w Dźwirzynie. Z pewnością do gustu przypadnie mu przynajmniej jedna z dyscyplin, np. siatkówka plażowa, koszykówka, pływanie na desce SUP albo wakeboarding. Zarezerwuj miejsce na tegoroczną edycję, by zapewnić swojemu dziecku superwakacje!


Projekt i realizacja: HighFiveStudio
Strona kojarzona ze słowami: