Obóz rowerowo-sportowy w Dźwirzynie 2023

Obozy Letnie

Obóz rowerowo-sportowy w Dźwirzynie 2023
Gdzie jedziemy?

Dźwirzyno położone jest niedaleko Kołobrzegu. Miejscowość doskonale nadająca się do aktywnego wypoczynku z  bogatą infrastruktura sportów. Na jej terenie znajduje sie hala sportowa GOSIR Dźwirzyno wraz z całym zapleczem rekreacyjnym. Miejscowość przecina ścieżka rowerowa pozwalająca na dojechanie do Ustronów Morskich oraz do Niechorzy.

Jezioro Resko dzięki swojej charakterystyce, jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia swojej przygody z windsurfingiem. Będziemy się bawić na supach oraz pływać na dmuchanym kole za motorówką oraz spróbujemy swoich sił na weakboardzie.

Gdzie mieszkamy?
Ośrodek Wypoczynkowy Pokusa.
http://www.owpokusa.pl/

Sprawdzony ośrodek który przeszedł poważną modernizację starego budynku. Wyremontowano również stołówkę, powiększono świetlicę, powstała nowa sala z lustrami. 

Ośrodek położony jest na dużym, ogrodzonym i bezpiecznym terenie. Ośrodek jest zamknięty dla osób postronnych. Posiadamy bogate zaplecze sportowe: plac zabaw, miejsce na grilla, stoły do tenisa stołowego, bilarda, piłkarzyki, zadaszona wiata 200 m. Znajduje się tutaj również boisko do siatkówki plażowej.

Ośrodek położony jest w odległości około 500 m od plaży miejskiej oraz 400 m od bazy widndsurfingowej Sun Sport.
Co jemy?
Trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Śniadania i kolacje podawane w formie szewdzkiego stołu, obiad porcjowany z możliwością dokładki.

W trakcie całego pobytu jego uczestnicy mają zakaz spożywania słodkich gazowanych napojów oraz nie zdrowej żywnosci (chipsy).
Jak wypoczywamy?
Nasz obóz to moc atrakcji, tak aby spełnić oczekiwania zarówno dzieci, jak i młodzieży. Program ma zapewnić jedyną i niepowtarzalną atmosferę wśród jego uczestników.

Spędzamy czas bardzo aktywnie! Każdy uczestnik zabiera ze sobą swój rower. Dźwirzyno i jego okolice to bogata infrastruktura rowerowa. Ścieżkami rowerowymi można dojechać do Ustroni Morskich oraz Niechorzy. Stałymy  punktem obozu jest wycieczka do okoła jeziora.

Codziennie będziemy uprawiać gry i zabawy rekreacyjno-sportowe oraz zajęcia ogólnorozwojowe z elementami judo - dotyczy osób które już uprawiają dyscyplinę judo.
Organizowane będą również zajęcia plastyczne, konkursy, noc filmowa oraz dyskoteki dla naszych podopiecznych. Do naszej dyspozycji są supy oraz pompowane koło które ciągnie motorówka. Będziemy mogli również spróbować swoich sił pływając na weakboardzie.

Dodatkowo istnieje możliwość uczestnictwa w kursie doskonalenia i nauki pływania na windsurfingu.
Kto się nami opiekuje?

Nasza kadra to doświadczeni nauczyciele wychowania fizycznego, nauczyciele wychowania wczesnoszkolnego oraz wychowawcy z poprzednich obozów organizowanych przez Akademię Sprawnego Dzieciaka.

Wszystkie zajęcia w trakcie obozu prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych instruktorów windsurfingu, pływania, zespołowych gier sportowych, trenerów judo.

Ile płacimy?
Koszt obozu 2200,00 zł

Cena zawiera:
- zakwaterowanie, wyżywienie,
- koszt obsługi wychowawców i instruktorów,
- koszt przejazdu uczestników obozu
- transport rowerów,
- ubezpieczenie,
- pamiątkową koszulkę,
- wstęp na dodatkowe atrakcje.
 

Dodatkowe zajęcia fakultatywne
Zajęcia na wodzie będzie prowadziła SUN SPORT TEAM
www.sun-sport.net.pl

Zajęcia z Windsurfingu – 400 zł

W ramach kursu przewidzianych jest 10 godzin nauki oraz doskonalenia pływania na windsurfingu. Zajęcia będą się odbywać na jeziorze Resko. Bardzo bezpieczne i płytkie wody stwarzają doskonałą możliwość zabawy z wiatrem i żaglem dla wszystkich pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Baza posiada własną motorówkę asekuracyjną. Każdy uczestnik zajęć otrzyma piankę oraz kamizelkę asekuracyjną. Uczestnicy zostaną podzieleni na posiadane już umiejętności. Zajęcia odbywają się w grupach do 8 osób.


Jak zarejestrować miejsce?

Wpłata zadatku przelewem w wysokości 700 zł do dnia 30.03.2023 r 
na konto bankowe:

nr: 16 8111 0009 2006 1501 6999 0004
jest jednoznaczna z wpisaniem na listę obozu.

W opisie proszę wpisać: imię i nazwisko, nazwa profilu (rower, windsurfing).

Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie zgłoszenia dziecka telefonicznie pod nr telefonów:

tel. 601 865 000 lub tel. 509 459 512

W przypadku rezygnacji zaliczka nie podlega zwrotowi.
Pozostałą kwotę należy wpłacić do 10 czerwca 2023 r.

Wypełnienie karty kwalifikacyjnej oraz zgodę rodo

zgoda rodo lolek.pdf

karta_kwalifikacyjna_Dźwirzyno 2023.doc
karta_kwalifikacyjna_Dźwirzyno 2023.pdf


należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do 10.06.2023 r.:

Kartę kwalifikacyjną można dostarczyć na trzy sposoby:

1) wypełniony elektronicznie plik, zapisać i wysłać na maila: superobozysportowe@wp.pl

2) wydrukować, wypełnić i wysłać drogą pocztową (adres w zakładce kontakt)

3) wydrukować, wypełnić i dostarczyć osobiście (adres w zakładce kontakt):
tel. 601 865 000 lub tel. 509 459 512
Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejności wpłaty zaliczki.

Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejności wpłaty zaliczki.

Realizujemy Bony Turystyczne 

Obóz sportowy dla młodzieży

Okres pandemii znacząco wpłynął na to, jak dzieci i młodzież spędzają wolny czas po szkole oraz w trakcie wakacji. Przez obostrzenia, które dopiero niedawno zostały poluzowane, dzieci o wiele rzadziej spotykały się w celu uprawiania sportów zespołowych czy innych aktywności. Doskonale rozumiemy, że nastolatkowie marzą o wakacjach z dala od domu i komputera — aby przeżyć przygodę, nawiązywać przyjaźnie, doskonalić umiejętności albo zdobywać nowe. Jeśli Twojemu dziecku przyda się przerwa od gier na konsoli i solidna dawka ruchu na świeżym powietrzu w gronie rówieśników, koniecznie zarezerwuj dla niego miejsce na naszym obozie rowerowym nad morzem. Sprawdź, jakie atrakcje przewiduje program wyjazdu!


Obozy rowerowe dla dzieci i młodzieży


Na tegoroczny obóz rowerowy, który odbędzie się w Dźwirzynie, zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 16 lat. Gwarantujemy, że w ciągu tych 10 dni spędzonych w gronie innych dzieciaków oraz doświadczonych wychowawców i instruktorów, Twoja pociecha nie będzie się nudzić. Program przewiduje przede wszystkim wycieczki rowerowe po bogatej infrastrukturze. Odwiedzimy pobliskie miejscowości, trzymając się bezpiecznych tras i ścieżek, omijając główne drogi publiczne. To jednak nie wszystko, bo coś dla siebie znajdzie miłośnik wielu innych rodzajów aktywności fizycznej. Poznaj szczegóły!


Niezapomniany obóz sportowy dla dzieci


Bezpieczeństwo podopiecznych to dla nas największy priorytet, dlatego uczestnicy obozu zostaną zakwaterowani w ośrodku całkowicie zamkniętym dla osób postronnych. Codzienne aktywności fizyczne wiążą się z dużym zapotrzebowaniem energetycznym, dlatego uczestnikom zapewniamy pełne wyżywienie. Co będziemy robić oprócz wycieczek rowerowych? Istnieje możliwość skorzystania z 10 godzin nauki windsurfingu, ale też wzięcia udziału w zajęciach ogólnorozwojowych z elementami judo, zabawach rekreacyjnych oraz warsztatach plastycznych czy nocy filmowej. Zapewnij swojemu dziecku niezapomniane wakacje — zapisz syna bądź córkę na nasz obóz rowerowo-sportowy w Dźwirzynie!

Obóz sportowy dla dzieci, które nie lubią się nudzić

Program naszego obozu rowerowo-sportowego został tak skomponowany, żeby w ciągu 10 dni spędzonych w Dźwirzynie nie było czasu na nudę. Codziennie na Twoje dziecko czeka masa przygód i nowych doświadczeń, a to wszystko w towarzystwie rówieśników oraz pod opieką wykwalifikowanej kadry opiekunów. Obejrzyj zdjęcia z wyjazdów organizowanych w poprzednich latach, by zobaczyć choć mały urywek tego, co zapewnia Akademia Sprawnego Dzieciaka!


Dlaczego obóz sportowy dla młodzieży to super pomysł na wakacje?

W roku szkolnym dzieci mają bardzo dużo na głowie — mnóstwo nauki, zadań domowych, zajęć dodatkowych, lektur czy przygotowywanie się do egzaminów ósmoklasisty. Do tego jeszcze potrzeba bycia częścią grupy, bycia lubianym. Rok szkolny to okres nieustannego stresu i przemęczenia. Niestety bardzo często dziecięca energia nie jest odpowiednio spożytkowana, a po szkole ulubionym zajęciem jest granie na komputerze, przeglądanie TikToka czy spędzanie długich godzin ze smartfonem w ręku. To niezwykle ważne, by przynajmniej w wakacje umożliwić dziecku zdrowe odstresowanie w formie aktywnego wypoczynku. Gdy ciało jest w ruchu, głowa odpoczywa — a na tym skorzysta przede wszystkim tak cenne zdrowie psychiczne naszych pociech. Przekonaj się, jak ważną rolę w kształtowaniu młodych ludzi mają obozy rowerowe dla młodzieży i dzieci!


Czy moje dziecko poradzi sobie z programem obozu rowerowego?

Zdarza nam się w Akademii Sprawnego Dzieciaka otrzymywać zapytania od rodziców, którzy martwią się, że ich pociechy nie będą w stanie dotrzymać kroku pozostałym podczas obozu. Program przewiduje różnorodne zajęcia dla dzieci o każdym stopniu zaawansowania w poszczególnych dyscyplinach i o różnych warunkach związanych z kondycją. W końcu celem obozu jest to, by zachęcić do aktywności również te dzieci, które częściej spędzają czas przy komputerze czy konsoli, niż na rowerze. Nawet jeśli Twoje dziecko nie jest typem sportowca, będzie wspaniale bawić się na obozie rowerowym w Dźwirzynie. Z pewnością do gustu przypadnie mu przynajmniej jedna z dyscyplin, np. siatkówka plażowa, koszykówka, pływanie na desce SUP albo wakeboarding. Zarezerwuj miejsce na tegoroczną edycję, by zapewnić swojemu dziecku superwakacje!


Projekt i realizacja: HighFiveStudio
Strona kojarzona ze słowami: