Obóz żeglarski - Mazury 2023

Obozy Letnie

Obóz żeglarski - Mazury 2023
Mazury 2023
Termin: 12-19 sierpień 2023
Uczestnicy: 10-18 lat
Ilość miejsc: 7 lub 8 osób na jachcie + sternik (opiekun)
Miejsce startu: Port Strada - Giżycko
Kierunek: Giżycko - Mikołajki - Nowe Guty

Podczas obozu odwiedzimy ciekawe porty i miejsca. Nauczymy się podstaw żeglowania oraz życia na jachcie. Zarówno w trakcie zajęć na wodzie jak również na lądzie uczestnicy są pod opieką sternika. Obóz będzie bardzo dobrą nauką partnerstwa, wzajemnej pomocy,  pracy w zespole przez przygotowanie posiłków z pomocą opiekunów.

Ramowy program dnia to: poranna odprawa na której informujemy naszych żeglarzy o planie dnia. Po śniadaniu ruszamy na wodę. Obiad na wodzie lub miejscu postojowym. Wieczorem wpłynięcie do miejsca docelowego oraz zajęcia rekreacyjno-fakultatywne.

Pływamy na jachtach: Antlia 27. Bezpieczne jachty zapewniające komfortowe w kokpicie jak i mesie, gwarantujące wygodę podczas pływania jak i postoju. Na każdym jachcie znajdują się 5 podwójnch koji, w pełni wyposażony kambuz, lodówka elektryczna, ogrzewanie.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy z wzgledu na panujące warunki atmosferyczne oraz możliwość parkowania we wcześnie planowanych przystaniach i portach.
Kto się nami opiekuje?
Nasza kadra to doświadczeni sternicy z wieloletnim stażem, doskonale znające Krainę Wielkich Jezior Mazurskich oraz opiekunowie nauczyciele wychowania fizycznego i wychowawcy biorący udział w poprzednich obozach organizowanych przez Akademię Sprawnego Dzieciaka.
Ile płacimy?
Cena 2100,00

Cena zawiera:
- transport,
- wyżywienie przygotowane wspólnie z opiekunami z zakupionych przez organizatora produktów,
- zakwaterowanie na  jachtach,
- paliwo i opłaty portowe,
- zajęcia tematyczne oraz zajęcia wieczorne, 
- bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji turystycznych, 
- obsługę kadry pedagogicznej i sternika,
- wszystkie atrakcje objęte programem,
- ubezpieczenie,
- pamiątkową koszulkę.
Jak zarezerwować miejsce?

Wpłata zadatku w wysokości 650 zł do dnia 15 kwietnia 2023 roku na konto bankowe nr:

16 8111 0009 2006 1501 6999 0004 
z dopiskiem  Imię i nazwisko - Mazury 2023

jest jednoznaczna z wpisaniem na listę obozu. W przypadku rezygnacji zaliczka nie podlega zwrotowi.

Wpłata pozostałej kwoty do dnia 10 czerwca 2023 roku.

Wypełnioną kartę kwalifikacyjną należy dostarczyć organizatorowi

karta_kwalifikacyjna_Mazury 2023.doc

karta_kwalifikacyjna_Mazury 2023.pdf

zgoda rodo lolek.pdf

w nieprzekraczalnym terminie do 10 czerwca 2023 roku.


Kartę kwalifikacyjną można dostarczyć na trzy sposoby:
1) wypełniony elektronicznie plik, zapisać i wysłać na maila: superobozysportowe@wp.pl
2) wydrukować, wypełnić i wysłać drogą pocztową (adres w zakładce kontakt)
3) wydrukować, wypełnić i dostarczyć osobiście

Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie zgłoszenia dziecka pod numerem telefonu: 
601 865 000 lub tel. 509 459 512

Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejności wpłaty zaliczki.

Realizujemy Bon Turystyczny 

Obóz żeglarski dla dzieci i młodzieży Mazury

Atrakcyjny obóz żeglarski dla dzieci – Mazury

Prowadząc Akademię Sprawnego Dzieciaka, pragniemy promować wśród dzieci oraz młodzieży aktywność fizyczną. Z tego powodu przygotowaliśmy ofertę obozów żeglarskich organizowanych na pięknych, polskich Mazurach. Nasze kolonie letnie łączą ze sobą nie tylko sport i przygodę, ale też edukację. Dzięki temu są dla dzieci doskonałą okazją do spędzenia ciekawych, pełnych wrażeń wakacji na wodzie, nawiązania relacji z rówieśnikami, a także rozwinięcia wielu umiejętności praktycznych. Zapraszamy do poznania szczegółów dotyczących obozów żeglarskich dla dzieci oraz młodzieży odbywających się na Mazurach!

Niezapomniane wakacje na obozie żeglarskim na Mazurach

W naszej bogatej ofercie aktywnego wypoczynku nie mogło zabraknąć obozów żeglarskich na Mazurach. Malowniczy region, określany mianem Krainy Tysiąca Jezior, znany jest bowiem z niepowtarzalnych atrakcji. Urokliwe, niewielkie plaże, przyjemny w dotyku piasek, ciepłe promienie słońca, czysta woda, a dodatkowo doborowe towarzystwo. Wszystkie te elementy powodują, że kolonie są uwielbiane przez młodszych i nieco starszych, początkujących oraz zaawansowanych uczestników. Zapisz syna lub córkę na letni obóz żeglarski na Mazurach, gdzie w ciągu tygodnia będzie miał lub miała szansę odbyć rejs jachtem – nie jako pasażer, a członek załogi!

Letni obóz żeglarski dla młodzieży pod okiem wykwalifikowanych instruktorów

Wszystkie organizowane przez Akademię Sprawnego Dzieciaka obozy żeglarskie dla młodzieży i dzieci na Mazurach prowadzone są przez doświadczonych, pełnych pasji, a także humoru opiekunów. Dzięki temu rodzice mogą być pewni bezpieczeństwa swoich bliskich, a podopieczni czują się swobodnie oraz miło spędzają czas. Zajęcia, jak i cały rejs, prowadzone przez profesjonalnych sterników umożliwiają zdobycie wiedzy dotyczącej podstaw nawigacji, meteorologii, prac bosmańskich, jak również bezpieczeństwa na wodzie. W trakcie kolonii zachęcamy młodych ludzi do szanowania się wzajemnie, ale też pomagania sobie. Zależy nam na utrzymywaniu przyjacielskiej atmosfery na jachcie, ponieważ służy ona tworzeniu zgranych zespołów. Pozwól swojemu dziecku nawiązać nowe przyjaźnie i czerpać radość z fascynującego sportu wodnego, a jednocześnie zapewnij sobie chwilę wakacyjnego odpoczynku. Skontaktuj się z nami w sprawie letniego obozu żeglarskiego na Mazurach już dziś!

Odkrywanie nowych zainteresowań na ekscytującym obozie żeglarskim

Żeglarstwo to nie tylko sport, dla wielu to również możliwość odkrywania wspaniałej przyrody, obcowania z różnorodnym ekosystemem wodnym oraz poznawania flory i fauny. Obóz na Mazurach, a przede wszystkim wyprawy żeglarskie po spokojnych, malowniczych jeziorach, to inspirujące doświadczenia zachęcające najmłodszych do szanowania, a także chronienia środowiska naturalnego. Polecamy je nie tylko nastolatkom pragnącym w przyszłości zdobyć patent jachtowego sternika morskiego, ale też dzieciom, które potrzebują odskoczni od komputera, telefonu czy konsoli do gier. Sprawdź galerię zdjęć, aby przekonać się, jak inspirującą przygodą może być obóz żeglarski na Mazurach!


Projekt i realizacja: HighFiveStudio
Strona kojarzona ze słowami: