Co z tegorocznymi wakacjami???

Aktualności

Co z tegorocznymi wakacjami???
W związku z epidemia koronowirusa w Polsce oraz panującymi obostrzeniami sanitarnymi ciężko, w dniu dzisiejszym, odpowiedzieć na pytanie:

Czy zaplanowane wakacyjne obozy Akademii Sprawnego Dzieciaka w roku 2020 dojdą do skutku?

Całej Kadrze Akademii Sprawnego Dzieciaka zależy, aby wszystkie tegoroczne imprezy wakacyjne doszły do skutku. Jednak przez wzgląd na obecną sytuację musimy stosować się do rządowych wytycznych oraz zaleceń Sanepidu. Głęboko wierzymy, że w kolejnych tygodniach będzie miało miejsce dalsze stopniowe luzowanie obostrzeń, co w końcowym efekcie stworzy możliwość organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży, z pewnością w nieznanym jeszcze reżimie sanitarnym oraz innych ograniczeniach.

Chcielibyśmy prosić Państwa, aby na te ostateczne decyzję czekać maksymalnie jak najdłużej. Liczne telefony oraz maile świadczą o tym, że również nasi Rodzice chcą, aby Dzieciaki zażyły odrobinę normalności w ten beztroski czas wakacji.

Proszę się nie martwić o wpłacone już zaliczki. W momencie Państwa rezygnacji lub braku możliwości organizacji wypoczynku wszystkie pieniądze zostaną w całości zwrócone.

Życzy zdrowia i optymizmu na kolejne dni!

Kadra Akademii Sprawnego Dzieciaka

Projekt i realizacja: HighFiveStudio
Strona kojarzona ze słowami: