Informacje organizacyjne dotyczące wyjazdów na narty i snowboard w pierwszym tygodniu ferii

Aktualności

Informacje organizacyjne dotyczące wyjazdów na narty i snowboard w pierwszym tygodniu ferii
Dzień dobry,

Chcielibyśmy przekazać informacje dotyczące planowanych wyjazdów na narty i snowboard w trakcie pierwszego tygodnia ferii 2024 roku.

Śniegu w górach jest pod dostatkiem!!!!


Zbiórki przed wyjazdami będą miały miejsce codziennie według następującego harmonogramu:

O godzinie 7:50 na parkingu przy Niepublicznej Szkole Podstawowej w Kozach (ul. Cmentarna 19).
Wyjazd o godzinie 8:00.

O godzinie 8:25 z parkingu przy ul. Karola Krausa 48 w Bielsku-Białej. Parking znajduje się obok restauracji Mc Donald i dyskontu Netto.
Wyjazd o godzinie 8:30.


Każdy uczestnik wyjazdu powinien posiadać właściwie przygotowany sprzęt narciarski/snowboardowy (narty/deska, buty narciarskie/snowboardowe, kask, gogle, ewentualnie kijki), a także dodatkowo rękawiczki, ciepłe ubranie (kurtka, spodnie), czapkę oraz dobry humor i chęć do wspólnej zabawy.


Zaleca się, aby dzieci miały ze sobą suchy prowiant oraz coś ciepłego do picia. Istnieje również możliwość zakupienia jedzenia i picia w kawiarni przy stoku, więc drobne pieniądze mogą być przydatne.


Planowany powrót przewidziany jest na około godzinę 14:30 na parkingu dyskont Netto w Bielsku-Białej oraz o godzinie 14:50 na parkingach przy Niepublicznej Szkole Podstawowej w Kozach.

Codziennie do domu zabieramy buty narciarskie i snowboardowe, aby mogły wyschnąć. Przypominamy, że wsiadanie do autobusu w butach narciarskich jest zabronione.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 601-865-000.Pozdrawiamy, Kadra Akademii Sprawnego Dzieciaka

Projekt i realizacja: HighFiveStudio
Strona kojarzona ze słowami: