Rodzinne aktywne wakacje 2022 z Akademią Sprawnego Dzieciaka

Obozy Letnie

Rodzinne aktywne wakacje 2022 z Akademią Sprawnego Dzieciaka
Gdzie jedziemy?

Ośrodek Wypoczynkowy Wind4You nad jeziorem Bukowno - Gleźnowo koło Dąbek
https://wind4you.pl/

Na obecnie panujące czasu idealny środek. Znajduje się z dala od tłumów turystycznych miejscowości. Posiadającą własną bazę sportów wodnych zabezpieczanych przez ratowników WOPR. Na terenie ośrodka znajduje się boisko do piłki nożnej, plażowej piłki siatkowej. Baza posiada na swoim terenie stołówkę a drużynna kuchenna staje na głowie aby zadowolić każde podniebienie. Dieta wegeteriańska  nie stanowi tutaj żadnego problemu. Tuż za ośrodkiem znajduje się spot dla kite surferów.

Gdzie mieszkamy?

Ośrodek Wypoczynkowy Wind4You,  Glęźnowo 57, 76-156 Dąbki, który znajduje się na brzegu jezioro Bukowno, zaledwie 6 km od uzdrowiska Dąbki!

Położenie obiektu z dala od zatłoczonych aglomeracji, a jednocześnie nad samym brzegiem jeziora (od morza dzieli go jedynie tafla jeziora) pozwala na pełnowartościowy wypoczynek i regenerację sił. Ośrodek posiada własne, strzeżone kąpielisko z zabezpieczeniem ratowników WOPR to idealne miejsce dla osób które zaczynają swoją przygodę ze sportami wodnymi.

Ośrodek posiada wolnostojace domki. Zakwaterowanie w nowych domkach - pokoje 3, 4, 5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i TV.

Standart pokoi - obozowy, nie znajdziemy tutaj żadnych wykwintnych wygód.


Flimik promujący ośrodek https://youtu.be/aCp1eBu-Upc 

Co jemy?
3 posiłki dziennie: śniadania i kolacja w formie szwedzkiego stołu, obiad jest wydawany.
Jak wypoczywamy?

Program obozu:

Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy, rotacyjne przemieszczając się na bloki zajęć. Każdy młody uczestnik zobowiązany jest do posiadania swojego rowery. W razie problemów z jego transportem organizator deklaruje pomoc.

Na zajęciach będzie realizowany program sportów wodnych na jeziorze: windsurfing z instruktorem (osobne grupy dla dzieci i dorosłych), żeglarstwo, kajakarstwo, supy. Zajęcia na wodzie będą asekurowane z łodzi motorowej.

W ramach zajęć rekreacyjno - sportowych realizowane będą zespołowe gry i zabawy. Wycieczki rowerowe po najbliższej okolicy. Plażowanie i "morsowanie" w Bałtyku.

Codziennie dla naszych zatroskanycm mamusiek będą organizowane zajęcia fitnes z instruktorką Kasią.


Kto się nami opiekuje?
To prawdziwi pasjonaci wakacyjnych eskapad, sportów. Wszyscy wychowawcy to nauczyciele o wszechstronnych zainteresowaniach i wykształceniu. Każdy z nich posiada inne umiejętności instruktorskie bądź trenerski. Bardzo chętnie dzieli się swoją wiedzą z dziećmi i dbają o uśmiechnięta atmosferę podczas wypoczynku.
Ile płacimy?

Koszt obozu:
Dorośli - 1950,00 zł
Dzieci - 1850,00 zł

Cena zawiera:

zakwaterowanie,wyżywienie, wszystkie zajęcia na wodzie wraz ze sprzętem, koszt obsługi wychowawców dla dzieci w godz. od 9.30 do 17.30, pamiątkowa koszulka. Transfer na stację PKP w Koszalinie.


Cena nie zawiera: transportu do ośrodka z miejsca zamieszkania, ubezpieczenia.

Istnieje możliwość organizacji transportu do ośrodka z miejsca zamieszkania za dodatkową opłata po wcześniejszym ustaleniu.

Klub realizuje Bon Turystyczny

Jak zarejestrować miejsce?
Wpłata bezzwrotnego zadatku (przelewem) w wysokości 650 zł za osobę do dnia 15.05.2022 na konto bankowe:

nr: 16 8111 0009 2006 1501 6999 0004
jest jednoznaczna z wpisaniem na listę uczestników wyjazdu.

Prosimy w tytule przelewu wpisać: Imię i Nazwisko, Gleźnowo

Wpłata pozostałej kwoty do dnia 15 lipca 2022 roku.

Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie zgłoszenia udziału w rodzinnych aktywnych wakacjach numerem telefonu: 

601 865 000 lub tel. 509 459 512

Ilość miejsc ograniczona!
Decyduje kolejności zgłoszeń i wpłaty zaliczki na konto.

Projekt i realizacja: HighFiveStudio
Strona kojarzona ze słowami: